Tantestület

Az iskolavezetés

Név Végzettség Beosztás, feladat E-mail
Englenderné Hock Ibolya német, magyar intézményvezető   ›››
Khín István számítástechnika, fizika, matematika intézményvezető helyettes  ›››
Amreinné Pesti Ágnes német, történelem Intézményegység vezető (gimnázium) ›››
Dr. Dávid Gabriella pedagógia, jogász intézményegység vezető (kollégium), jogi előadó  ›››
Vargáné Fáth Éva német, orosz intézményegység vezető (általános iskola)   ›››
Weigert József német, biológia Szakmai szolgáltatásokért felelős intézményvezető helyettes ›››
Göndöcné Jákics Kornélia tanító intézményegység vezetőhelyettes (általános iskola)  ›››
Schneringer Péter közgazdász gazdasági vezető  ›››

A tantestület

Név Végzettség Beosztás, feladat E-mail
Aratóné Pesti Éva biológia 7.b osztályfőnök ›››
Arató Zsófia magyar 5.b osztályfőnök ›››
Balatoni Veronika tanító napközis nevelő ›››
Balatonyi Orsolya angol   ›››
Balogh Ildikó német tartósan távol ›››
Baumgartnerné Wigand Katalin német, földrajz 10.a osztályfőnök,
DFU munkaközösség vezetője,
Szakmai szolgáltatások nyújtása
›››
Bánáti Melinda tanító napközis nevelő  
Bárdosné Litter Éva tanító, műszaki szakoktató napközis nevelő  ›››
Bayer Attila ének óraadó, zenekar vezető ›››
Békési Katalin tanító 2.b osztályfőnök ›››
Berta Erzsébet tanító 3.b osztályfőnök, a „Fekete színház” vezetője ›››
Bertus Krisztina történelem   ›››
Bonyai Lajos angol angol munkaközösség vezetője ›››
Borovácz Tünde magyar irodalmi színpad ›››
Brambauer-Szigriszt Adrienn német 9.a osztályfőnök ›››
Büki Adél német 11.a osztályfőnök  ›››
Csáki Lívia tanító Napközis nevelő ›››
Csonka Adrienn tanító Tartósan távol ›››
Dezső Lászlóné rajz rajz szakkör  ›››
Englender-Virth Petra német, történelem óraadó  
Fábián Éva német, történelem   ›››
Fábián Krisztina angol, német 12.a osztályfőnök  ›››
Faránkiné Sótonyi Zsuzsanna magyar,német 8.a osztályfőnök,
Humán munkaközösség vezetője 
›››
Fáth Éva tanító 1.c osztályfőnök ›››
Flodung János német, történelem 9.n osztályfőnök ›››
Flódung Mária tanító 2.c osztályfőnök ›››
Fodor Ferenc angol   ›››
Frey Mária német   ›››
Gönczi Nikoletta informatika tartósan távol ›››
Györgyiné Jávorka Barbara német kollégiumi nevelő  ›››
Halász Gabriella német napközis nevelő ›››
Halmi Edit tanító napközis nevelő ›››
Halmi Gábor ének, matematika énekkar vezető  ›››
Hebling Eszter matematika, német természettudományos munkaközösség vezető  ›››
Hertrich Ágnes német 9.b osztályfőnök, gimnáziumi német munkaközösség vezető ›››
Hoffmann-Bede Szilvia német Tartósan távol ›››
Horváthné Kajti Mercedes tanító 4.a osztályfőnök ›››
Hüse Rita angol   ›››
Iváncsics Judit német, biológia 8.b osztályfőnök ›››
Jeránt Györgyné néptánc óraadó, német néptánc ›››
Kaponya Krisztina tanító napközis nevelő ›››
Kernsten Carin, Susan   Német vendégtanár, koordinátor ›››
Khínné Deák Mária matematika, fizika   ›››
Kisgécziné Páj Mária tanító napközis nevelő ›››
Kovács Péter tanító 3.a osztályfőnök ›››
Kozma-Horváth Ágnes tanító Tartósan távol ›››
Kővágóné Sántha Györgyi német, tanító 4.b osztályfőnök ›››
Kővári Tamás matematika, technika 7.a osztályfőnök ›››
Kőváriné Kovács Andrea matematika 12.b osztályfőnök ›››
Kratofil Bernadett német, olasz   ›››
Lantosné Csősz Edit testnevelés, földrajz, atlétika edző testnevelés minkaközösség vezető, atlétika edző ›››
Laurinyecz Tünde matematika, fizika, informatika robotika szakkör ›››
Lipták Jánosné német, matematika Tartósan távol ›››
Mágocsi Ágnes német, matematika, számítástechnika 10.b osztályfőnök ›››
Dr. Markovics Ákos fizika, kémia gimnáziumi DÖK segítő ›››
Mausz Judit tanító   ›››
Mayné Ritecz Réka földrajz, német 6.b osztályfőnök,  ›››
Miklán Mónika angol 11.b osztályfőnök  ›››
Molnár Bea Adrienn német, kommunikáció napközis nevelő  ›››
Müller-Boros Ágnes magyar 6.a osztályfőnök, irodalmi színpad ›››
Müller Dóra német kollégiumi nevelő  ›››
Müller Edit matematika, informatika robotika szakkör ›››
Müller Katalin magyar napközis nevelő ›››
Nemeskéri-Lacza Éva matematika, német   ›››
Némethné Grosszmann Éva tanító 1.a osztályfőnök ›››
Nimsz Réka tanító napközis nevelő  ›››
Papp Ferencné tanító 3.a osztályfőnök  ›››
Pavlekovicsné Pfaff Erzsébet német   ›››
Dr. Putnokyné Rockenstein Ilona német, biológia, kémia   ›››
Reil Anita tanító 1.b osztályfőnök ›››
Rőderné Édel Zita tanító napközis nevelő ›››
Sillmann Gabriella tanító 4.c osztályfőnök ›››
Sinkóné Erdősi Gyöngyi kémia, bilógia   ›››
Steindl Annamária német   ›››
Stölkler Nándorné német, magyar könyvtáros  ›››
Szabó Anita tanító 2.a osztályfőnök  ›››
Szatmári Roland testnevelés   ›››
Szelle Krisztián tanító napközis nevelő  ›››
Szelle-Haász Melinda tanító napközis nevelő  ›››
Szűts Tibor testnevelés, biológia óraadó ›››
Tencz Miklós német, történelem 5.c osztályfőnök  ›››
Tillné Petz Ditta német, kommunikáció   ›››
Tóth Balázs matematika kollégiumi nevelő ›››
Tóthné Kovács Ágnes Tünde tanító napközis nevelő ›››
Várhalmi-Hujber Éva testnevelés általános iskolai DÖK segítő  ›››
Werner Gábor német kollégiumi nevelő  ›››
Wolfart Anna német, földrajz óraadó  

Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítők

Név Beosztás E-mail
Arnold Alexandra pedagógiai asszisztens  
Beck Gáborné (Klára) iskolatitkár  
Csilik Ágnes Gabriella tartósan távol ›››
Heil Helmut Frigyes pedagógiai asszisztens ›››
Michelisz Petra pedagógiai asszisztens ›››
Nagy Kata laboráns ›››
Puskás Nikolett iskola pszichológus ›››
Stiller Michaela pedagógiai asszisztens ›››
Szűcs Tamás rendszergazda ›››
Ternecz Péter oktatástechnikus ›››

 

Technikai, ügyviteli dolgozók

Név Beosztás E-mail
Birkenstock Zoltán portás ›››
Birkenstock Zoltánné portás ›››
Fischer József portás, gépkocsivezető  
Gyurokovics Zoltán tartósan távol  
Hettinger Attila házmester, karbantartó, fűtő  
Hettinger Attiláné kézbesítő ›››
Horváth Andrea takarító  
Juhászné Neudhardt Andrea gazdasági  csoportvezető  ›››
Kémenes Erzsébet takarító  
Keresztúri Jánosné Szilvia takarító ›››
Lászlóné Pausch Éva pénzügyi ügyintéző ›››
Merkler József portás  
Nagyné Hermesz Mónika számviteli előadó ›››
Pataki Lászlóné portás  
Pénzes Melinda munkaügyi előadó ›››
Schneringer Bence portás  
Sirok Judit tartósan távol ›››
Stein Zoltán karbantartó ›››
Szőkéné Várnai Bernadette portás ›››

 

magyar