Fogadóórák

Név

Fogadóóra

Englenderné Hock Ibolya

hétfő 2. óra

Amreinné Pesti Ágnes

szerda 1. óra

Dr. Dávid Gabriella

hétfő 2. óra

Göndöcné Jákics Kornélia

kedd 2. óra

Khín István

kedd 3. óra

Vargáné Fáth Éva

hétfő 3. óra

Weigert József

hétfő 1. óra

   

Arató Zsófia

kedd 3. óra

Aratóné Pesti Éva

kedd 2. óra

Balatonyi Orsolya

szerda 3. óra

Balogh Ildikó

szerda 5. óra

Bárdosné Litter Éva

péntek 4. óra

Bánáti Melinda

hétfő 3. óra

Baumgartnerné Wigand Katalin

szerda 2. óra

Békési Katalin

kedd 4. óra

Berta Erzsébet

péntek 2. óra

Bertus Krisztina

hétfő 2. óra

Bonyai Lajos

hétfő 6. óra

Borovácz Tünde

hétfő 4. óra

Brambauer-Szigriszt Adrienn

szerda 4. óra

Bozzai Zsuzsanna

péntek 3. óra

Büki Adél

szerda 4. óra

Csáki Lívia

hétfő 12-13

Dezső Lászlóné

hétfő 4. óra

Englender-Virth Petra

kedd 2. óra

Fábián Éva

szerda 3. óra

Fábián Krisztina

szerda 2. óra

Farankiné Sótonyi Zsuzsanna

hétfő 5. óra

Fáth Éva

csütörtök 2. óra

Fleischmann Anina

csütörtök 4. óra

Flódung János

szerda 1. óra

Flódung Mária

péntek 2. óra

Fodor Ferenc

szerda 5. óra

Frey Mária

szerda 2. óra

Gönczi Nikoletta

hétfő 2. óra

Halász Gabriella

szerda 2. óra

Halmi Edit

kedd 3. óra

Halmi Gábor

kedd 8. óra

Hebling Eszter

csütörtök 2. óra

Hertrich Ágnes

szerda 4. óra

Horváthné Kajti Mercedes

kedd 4. óra

Hüse Rita

hétfő 2. óra

Iváncsics Judit

péntek 3. óra

Jeránt Györgyné

hétfő 4. óra

Kaponya Krisztina

csütörtök 3. óra

Khínné Deák Mária

hétfő 3. óra

Kisgécziné Páj Mária

csütörtök 3. óra

Kovács Péter

szerda 4. óra

Kővágóné Sántha Györgyi

csütörtök 1. óra

Kővári Tamás

kedd 5. óra

Kőváriné Kovács Andrea

hétfő 3. óra

Kratofil Bernadett

csütörtök 4. óra

Lantosné Csősz Edit

kedd 4. óra

Laurinyecz Tünde

szerda 4. óra

Lipták Jánosné

kedd 2. óra

Mágocsi Ágnes

szerda 6. óra

Markovics Ákos

hétfő 3. óra

Mayné Ritecz Réka

szerda 3. óra

Mausz Judit

hétfő 1. óra

Miklán Mónika

szerda 2. óra

Müller Edit

péntek 2. óra

Müller Katalin

csütörtök 4. óra

Müller-Boros Ágnes

kedd 2. óra

Némethné Grosszmann Éva

hétfő 4. óra

Nimsz Réka

kedd 5. óra

Papp Ferencné

hétfő 3. óra

Dr. Putnokyné Rockenstein Ilona

kedd 4. óra

Rőderné Édel Zita

szerda 5. óra

Sillmann Gabriella

csütörtök 2. óra

Sinkóné Erdősi Gyöngyi

hétfő 4. óra

Steindl Annamária

szerda 3. óra

Strohmayer Szilvia

péntek 5. óra

Szabó Anita

péntek 1. óra

Szatmári Roland

csütörtök 3. óra

Szelle Krisztián

péntek 1. óra

Szelle-Haász Melinda

csütörtök 3. óra

Tencz Miklós

péntek 3. óra

Tillné Petz Ditta

szerda 3. óra

Tóth Balázs

péntek 3. óra

Tóthné Kovács Ágnes

kedd 4. óra

Várhalmi-Hujber Éva

csütörtök 3. óra

Werner Gábor

hétfő 4. óra

 

Undefined