Havi ütemterv

2019. márciusi ütemterv

1

péntek

 

Geo – Földrajz verseny (Budapest)

2

szombat

10:00

Német nyelvű vers és prózamondó verseny (ált.isk.)

3

vasárnap

 

 

4

hétfő

 

OKTV német nemzetiségi nyelv és irodalom döntő (Budapest)

5

kedd

8:00

10:00

Fogászat 4.c

Fogászat 7.b

6

szerda

 

 

7

csütörtök

8:00

10:00

17:00

17:00

Fogászat 10.B

Fogászat 11.A

Deutschprojekt előadás a kollégiumban

Szülői Egyesület előadása (B3/B4) - Téma: Függőségek rabságában- az egészséges énkép alapja és kialakulása

8

péntek

8:00

10:00

Fogászat 9.B

Fogászat  10.A

8-14

 

 

Bassano Erasmus + projekt

9

szombat

 

 

10

vasárnap

 

 

11

hétfő

 

 

12

kedd

8:00

14:00

17:00

Fogászat 12.B

Deutsche Bühne (Tücsök és a vakond) alsósok tcs.

Nyílt nap a leendő kiselsősök szülei részére a kollégium aulájában

13

szerda

 

 

14

csütörtök

8:00

10:00

8:00-12:00

12:30

Fogászat 9.A

Fogászat 12.A

DSD I. írásbeli vizsga  (8.évf.)

Március 15-i ünnepély

15

péntek

Nemzeti ünnep

 

16

szombat

 

 

17

vasárnap

 

 

18

hétfő

 

Matematika OKTV döntő (Budapest)

19

kedd

8:00

10:00

Fogászat 9.N

Fogászat 11.B

Látogatás a Zsolnay negyedbe (4.c.)

20

szerda

 

 

21

csütörtök

10:00-11:30

Kenguru matematika verseny

21-22

 

 

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolákban

22

péntek

 

Bátaszéki matematika verseny

22-23

 

 

Német nyelvű történelem verseny

23

szombat

 

Kecske kupa (tornacsarnok)

24

vasárnap

 

 

25

hétfő

7:00:12:00

 

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

Német nyelv OKTV I. döntő (Budapest)

26

kedd

13:00-17:00

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

Német nyelv OKTV II. döntő (Budapest)

27

szerda

 

 

28

csütörtök

 

17:00

Terror Háza (12.évf.)

Szülői Egyesület előadása (B3/B4) - Téma: Ki vagyok én – a helyes önismeret és reális énkép fontossága

28 – ápr. 4

 

 

Oberhauseni diákcsere

29

péntek

 

 

30

szombat

 

 

31

vasárnap

 

 

 

magyar