Fogadóórák

2020/21 tanév

A korona vírus helyzetre való teintettel kérjük, hogy a fogadóóra előtt tanár kollégáinkkal előzetesen egyeztessenek a fogadóóra helyszínéről, módjáról és részesítsék előnyben a jelen helyzethez leginkább illő megoldást. 

>> Csengetési rend  <<

 

Név

Fogadóóra

  1.  

Amreinné Pesti Ágnes

kedd 1. óra

  1.  

Arató Zsófia

szerda 3. óra

  1.  

Aratóné Pesti Éva

hétfő 4. óra

  1.  

Balatonyi Orsolya

-

  1.  

Balatoni Veronika

csütörtök 4. óra

  1.  

Bárdosné Litter Éva

csütörtök 4. óra

  1.  

Bánáti Melinda

hétfő 3. óra

  1.  

Baumgartnerné Wigand Katalin

kedd 5. óra

  1.  

Békési Katalin

hétfő 2. óra

  1.  

Berta Erzsébet

hétfő 6. óra

  1.  

Bertus Krisztina

hétfő 4. óra

  1.  

Bonyai Lajos

kedd 4. óra

  1.  

Borovácz Tünde

kedd 5. óra

  1.  

Büki Adél

szerda 2. óra

  1.  

Csonka Adrienn

hétfő 4. óra

  1.  

Dezső Lászlóné

szerda 4. óra

  1.  

Englender-Virth Petra

hétfő 4. óra

  1.  

Fábián Éva

hétfő 5. óra

  1.  

Fábián Krisztina

szerda 4. óra

  1.  

Farankiné Sótonyi Zsuzsanna

hétfő 3. óra

  1.  

Fáth Éva

szerda 3. óra

  1.  

Ferencz-Keresnyei Rita

hétfő 3. óra

  1.  

Fleischmann Anina

kedd 2. óra

  1.  

Flódung János

hétfő 4. óra

  1.  

Flódung Mária

szerda 2. óra

  1.  

Fodor Ferenc

péntek 2. óra

  1.  

Frey Mária

szerda 3. óra

  1.  

Fuchs-Venzel Szilvia

hétfő 3. óra

  1.  

Gönczi Nikoletta

kedd 2. óra

  1.  

Göndöczné Jákics Kornélia

kedd 2.óra

  1.  

Gubik András

szerda 1. óra

  1.  

Gyetvai Erika

időpont egyeztetés alapján

  1.  

Halász Gabriella

péntek 1. óra

  1.  

Halmi Edit

hétfő 3. óra

  1.  

Halmi Gábor

péntek 6. óra

  1.  

Hebling Eszter

szerda 5. óra

  1.  

Hertrich Ágnes

csütörtök 2.óra

  1.  

Hüse Rita

péntek 4. óra

  1.  

Iváncsics Judit

kedd 2.óra

  1.  

Jeránt Györgyné

kedd 4. óra

  1.  

Kajti Mercédes

szerda 1. óra

  1.  

Kaponya Krisztina

kedd 3. óra

  1.  

Keresztes Nóra

péntek 5. óra

  1.  

Khín István

hétfő 3.óra

  1.  

Khínné Deák Mária

szerda 5. óra

  1.  

Kisgécziné Páj Mária

hétfő 6. óra

  1.  

Kovács Péter

hétfő 6. óra

  1.  

Kozma-Horváth Ágnes

kedd 5. óra

  1.  

Kővágóné Sántha Györgyi

hétfő 5. óra

  1.  

Kővári Tamás

hétfő 5. óra

  1.  

Kőváriné Kovács Andrea

szerda 2. óra

  1.  

Kratofil Bernadett

csütörtök 2. óra

  1.  

Lantosné Csősz Edit

péntek 2. óra

  1.  

Laurinyecz Tünde

kedd 4. óra

  1.  

Lipták Jánosné

szerda 4. óra

  1.  

Mágocsi Ágnes

hétfő 7. óra

  1.  

Mammel Krisztina

hétfő 4. óra

  1.  

Markovics Ákos

csütörtök 5. óra

  1.  

Mayné Ritecz Réka

péntek 1. óra

  1.  

Mausz Judit

kedd 1. óra

  1.  

Miklán Mónika

szerda 4. óra

  1.  

Müller Edit

csütörtök 6. óra

  1.  

Müller Katalin

csütörtök 4. óra

  1.  

Németh Ábel (óraadó)

hétfő 2. óra

  1.  

Némethné Grosszmann Éva

hétfő 4. óra

  1.  

Nimsz Réka

szerda 4. óra

  1.  

Papp Ferencné

szerda 1. óra

  1.  

Papp-Vonyó Virág (óraadó)

hétfő 2. óra

  1.  

Puglics Éva (óraadó)

csütörtök nagyszünet

  1.  

Reil Anita

csütörtök 5. óra

  1.  

Rőderné Édel Zita

csütörtök 6. óra

  1.  

Sillmann Gabriella

péntek 3. óra

  1.  

Sinkóné Erdősi Gyöngyi

szerda 3. óra

  1.  

Steindl Annamária

csütörtök 4. óra

  1.  

Szabó Anita

szerda 2. óra

  1.  

Szabóné Várnai Ágnes

péntek 7. óra

  1.  

Szatmári Roland

péntek 5. óra

  1.  

Szelle Krisztián

szerda 1. óra

  1.  

Szelle-Haász Melinda

szerda 3. óra

  1.  

Szép-Bozzai Zsuzsanna

csütörtök 3. óra

  1.  

Szigriszt Adrienn

hétfő 4. óra

  1.  

Tencz Miklós

szerda 3. óra

  1.  

Tillné Petz Ditta

hétfő 5. óra

  1.  

Tóth Balázs

szerda 4. óra

  1.  

Tóthné Kovács Ágnes

szerda 6. óra

  1.  

Tóth-Rutsch Nóra

hétfő 4. óra

  1.  

Várhalmi-Hujber Éva

kedd 4. óra

  1.  

Végvári Ágnes

csütörtök 6. óra

  1.  

Werner Gábor

hétfő 3. óra

  1.  

Weigert József

hétfő 2. óra

  1.  

Wolfart Anna (óraadó)

hétfő 7. óra

 

magyar