Tantestület

 

KVI tanári kara - 2020.03.02
nagyobb kép

 

AZ ISKOLAVEZETÉS

 

Név

Végzettség

Beosztás, feladat

E-mail

Amreinné Pesti Ágnes

német, történelem

Intézményvezető

 

Khín István

számítástechnika, fizika, matematika

intézményvezető helyettes

›››

Hertrich Ágnes

német

intézményegység vezető (iskola), szakértő, 12.b osztályfőnök

›››

Iváncsics Judit

német, biológia

intézményegység vezetőhelyettes (iskola), szaktanácsadó

›››

Göndöcné Jákics Kornélia

tanító

intézményegység vezetőhelyettes (iskola), szakértő

›››

Dr. Dávid Gabriella

pedagógia, jogász

intézményegység vezető (kollégium), jogi előadó, szaktanácsadó

›››

Weigert József

német, biológia

Szakmai szolgáltatásokért felelős intézményvezető helyettes, szakértő

›››

Juhászné Neudhardt Andrea

közgazdász

gazdasági vezető 

›››


 

 

A TANTESTÜLET

 

Név

Végzettség

Beosztás, feladat

E-mail

Arató Zsófia

magyar

8.b osztályfőnök

›››

Aratóné Pesti Éva

biológia, német

6.b osztályfőnök

›››

Balatoni Veronika

tanító

napközis nevelő

 

Balatonyi Orsolya

angol

 

›››

Balogh Ildikó

német

napközis nevelőgyes

›››

Bánáti Melinda

tanító

napközis nevelő

›››

Bánáti Péter

német

könyvtáros, kollégiumi nevelő, honlap

 

Bárdosné Litter Éva

tanító, műszaki szakoktató

napközis nevelő 

›››

Baumgartnerné Wigand Katalin

német, földrajz

DFU munkaközösség vezetője,
szaktanácsadó

›››

Bayer Attila

ének

óraadó, zenekar vezető

›››

Békési Katalin

tanító

1.b osztályfőnök

›››

Berta Erzsébet

tanító

szaktanácsadó, 2.b osztályfőnök, a „Fekete színház” vezetője

›››

Bertus Krisztina

német, történelem

 

›››

Birkenstock Ivett Helga

fizika

kollégiumi nevelő

›››

Bonyai Lajos

angol

7.b osztályfőnök,

›››

Borovácz Tünde

magyar

irodalmi színpad

›››

Büki Adél

német

szakértő

›››

Csonka Adrienn

tanító

napközis nevelő

›››

Dezső Lászlóné

rajz

rajz szakkör 

›››

Englender-Virth Petra

német, történelem

Szakmai szolgáltatások

›››

Fábián Éva

német, történelem

szakértő

›››

Fábián Krisztina

angol, német

7.a osztályfőnök, szaktanácsadó

›››

Faránkiné Sótonyi Zsuzsanna

magyar,német

Humán munkaközösség vezetője 

›››

Fáth Éva

tanító

4.c osztályfőnök

›››

Ferencz-Keresnyei Rita

magyar

napközis nevelő

 

Fleischmann Anina

tanító

napközis nevelő

›››

Flodung János

német, történelem

szakértő, 11.a osztályfőnök

›››

Flódung Mária

tanító

szaktanácsadó, 1.c osztályfőnök

›››

Fodor Ferenc

angol

Angol munkaközösség vezetője

›››

Frey Mária

német

szaktanácsadó

›››

Frick Anita Brigitta

német

kollégiumi nevelő

›››

Fuchs-Venczel Szilvia

tanító

napközi

 

Gönczi Nikoletta

informatika

Robotika szakkör

›››

Gubik András

magyar

kollégium

 

Gyetvai Erika

német

napközi

 

Györgyiné Jávorka Barbara

német

kollégiumi nevelő

 

Halász Gabriella

német

Osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 7.c osztályfőnök

›››

Halmi Edit

ének

énekkar vezető

›››

Halmi Gábor

ének, matematika

énekkar vezető, szakértő

›››

Hebling Eszter

matematika, német

10.a osztályfőnök, természettudományos munkaközösség vezető 

›››

Heil Helmut

 

óraadó - tánc

 

Hoffmann-Bede Szilvia

német

Tartósan távol gyes

›››

Hüse Rita

angol

 

›››

Jeránt Györgyné

technika, néptánc

német néptánc

›››

Kajti Mercedes

tanító

3.a osztályfőnök

›››

Kaponya Krisztina

tanító

napközis nevelő

›››

Keresztes Nóra

angol

 

›››

Khínné Deák Mária

matematika, fizika

 

›››

Kisgécziné Páj Mária

tanító

napközis nevelő

›››

Kovács Péter

tanító

2.a osztályfőnök

›››

Kozma-Horváth Ágnes

tanító

napközis nevelő

›››

Kővágóné Sántha Györgyi

német, tanító

3.b osztályfőnök

›››

Kővári Tamás

matematika, technika

szakértő, 6.a osztályfőnök

›››

Kőváriné Kovács Andrea

matematika

szakértő, 11.b osztályfőnök

›››

Kratofil Bernadett

német, olasz

 

›››

Lantosné Csősz Edit

testnevelés, földrajz, atlétika edző

testnevelés minkaközösség vezető, atlétika edző

›››

Laurinyecz Tünde

matematika, fizika, informatika

robotika szakkör

›››

Lipták Jánosné

német, matematika

 

›››

Mágocsi Ágnes

német, matematika, számítástechnika

12.b osztályfőnök, szaktanácsadó

›››

Mammel Krisztina

német

 

›››

Dr. Markovics Ákos

fizika, kémia

gimnáziumi DÖK segítő

›››

Mausz Judit

tanító

4.b osztályfőnök

›››

Mayné Ritecz Réka

földrajz, német

5.c osztályfőnök

›››

Miklán Mónika

angol

 

›››

Molnár Bea Adrienn

német, kommunikáció

tartósan távol

›››

Müller-Boros Ágnes

magyar

tartósan távol

›››

Müller Edit

matematika, informatika

robotika szakkör

›››

Müller Katalin

magyar

napközis nevelő

›››

Németh Ábel

angol, testnevelés

óraadó

 

Némethné Grosszmann Éva

tanító

4.a osztályfőnök

›››

Nimsz Réka

tanító

napközis nevelő 

›››

Papp Ferencné

tanító

szakértő, 1.c osztályfőnök 

›››

Puglics Éva

biológia

óraadó

 

Reil Anita

tanító

 

›››

Rőderné Édel Zita

tanító

napközis nevelő

›››

Sillmann Gabriella

tanító

3.c osztályfőnök

›››

Sinkóné Erdősi Gyöngyi

kémia, biológia

9.c osztályfőnök

›››

Steindl Annamária

német

szakértő, 5.c osztályfőnök, német munkaközösség vezetője

›››

Stölkler Nándorné

német, magyar

könyvtáros 

›››

Szabó Anita

tanító

1.a osztályfőnök 

›››

Szabóné Várnai Ágnes

matematika, fizika

 

 

Szatmári Roland

testnevelés

 

›››

Szelle Krisztián

tanító

napközis nevelő 

›››

Szelle-Haász Melinda

tanító

napközis nevelő 

›››

Szép-Bozzai Zsuzsanna

német, történelem

10.b osztályfőnök

›››

Szigriszt Adrienn

német

12.a osztályfőnök

›››

Tencz Miklós

német, történelem

8.c osztályfőnök, szaktanácsadó

›››

Tillné Petz Ditta

német, kommunikáció

 

›››

Tóth Balázs

matematika

kollégiumi nevelő

›››

Tóthné Kovács Ágnes Tünde

tanító

napközis nevelő

›››

Tóth-Rutsch Nóra

német, történelem

 

›››

Várhalmi-Hujber Éva

testnevelés

általános iskolai DÖK segítő 

›››

Végvári Ágnes

biológia

 

 

Werner Gábor

német

kollégiumi nevelő 

›››

Wolfart Anna

német, földrajz

óraadó

›››

 

NEVELŐ-OKTATÓ MUNKÁT KÖZVETLENÜL SEGÍTŐK

 

Név

Beosztás

E-mail

Arnold Alexandra

pedagógiai asszisztens

›››

Beck Gáborné

iskolatitkár

›››

Csilik Ágnes Gabriella

tartósan távol

›››

Heil Helmut Frigyes

pedagógiai asszisztens

›››

Michelisz Petra

pedagógiai asszisztens

›››

Nagy Kata

laboráns

›››

Puskás Nikolett

iskola pszichológus

›››

Stiller Michaela

pedagógiai asszisztens

›››

Szűcs Tamás

rendszergazda

›››

Ternecz Péter

oktatástechnikus

›››

Tóth-Sztanits Brigitta

pedagógiai asszisztens

›››

 

 

TECHNIKAI, ÜGYVITELI DOLGOZÓK

 

Név

Beosztás

E-mail

Birkenstock Zoltán

portás

›››

Birkenstock Zoltánné

portás

›››

Boros Gábor

portás

 

Fischer József

portás, gépkocsivezető

 

Hettinger Attila

házmester, karbantartó, fűtő

 

Hettinger Attiláné

kézbesítő

›››

Horváth Andrea

takarító

 

Kémenes Erzsébet

takarító

 

Keresztúri Jánosné Szilvia

takarító

›››

Lászlóné Pausch Éva

pénzügyi ügyintéző

›››

Merkler József

portás

 

Nagyné Hermesz Mónika

számviteli előadó

›››

Pataki Lászlóné

portás

 

Pénzes Melinda

munkaügyi előadó

›››

Sajti Franciska

gazdasági ügyintéző

›››

Sirok Judit

tartósan távol

›››

Stein Zoltán

karbantartó

›››

Szabados Judit

gazdasági csoportvezető

›››

Szőkéné Várnai Bernadette

portás

›››

 

 
 
 
magyar