Havi ütemterv

2019. áprilisi ütemterv

 

 

 

Oberhauseni diákcsere (03.28-04.04)

1

hétfő

 

 

2

kedd

17:00

Leendő óvodások szüleinek tájékoztatása a kollégium aulájában

3

szerda

 

 

4

csütörtök

10:00

Oberhauseni diákok +9.évf. Cella Septichora

5

péntek

 

 

5-7

 

 

Véméndi tánctábor – 7.ab

6

szombat

 

 

7

vasárnap

 

 

8

hétfő

6. órában

7-8.órában

Egészségnap 11.évf.

Egészségnap 11.A

9

kedd

17:00

Fogadóóra

10

szerda

A költészet napja

Iskolai szavalóverseny ( alsó és felső tagozat)

11

csütörtök

7:00-18:00

17:00

Általános iskolai beiratkozás a titkárságon

Szülői Egyesület előadása B3/B4 (előadás címe: A herceg és a királylány – nemi identitásunkból adódó szerepeink)

11-12

 

 

Varasd színjátszó fesztivál 4.b

12

péntek

7:00-15:00

6-7.óra

Általános iskolai beiratkozás a titkárságon

Egészségnap 11.B

Énekkarminősítés  Szekszárdon (kiskórus)

12-14

 

 

Véméndi tánctábor - 6.b

13

szombat

 

 

14

vasárnap

 

Passió előadások

15

hétfő

 

Passió előadások

DSD I. szóbeli vizsga 8.a.

15-17

 

 

Erdei iskola Sasrét - 4.c.

16

kedd

7:30-10:15

10:30-11:45

17:00

Matematika próbaérettségi 12.évf.

Holocaust projektnap a  gimnáziumban

Passió a Pius templomban

DSD I. szóbeli vizsga 8.b.

17

szerda

 

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

Német nemzetiségi népdaléneklési verseny

18

csütörtök

 

 

19

péntek

Nagypéntek

 

20

szombat

 

 

21

vasárnap

Húsvét

 

22

hétfő

Húsvét

 

23

kedd

18:00

Apolló mozi német nemzetiségi rendezvénye

24

szerda

 

7:00:12:00

 

A tavaszi szünet utáni első tanítási nap

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

OÁTV német országos döntő Solymár

24-25

 

8:00 – 17:00

Óvodai beiratkozás (Dugonics, Szőnyi)

25

csütörtök

3. órában

13:00-17:00

 

Német írásbeli alapvizsga I. 10.évf.

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

Szülői Egyesület előadása B3/B4 (előadás címe: Két nem, két világ – félreértett impulzusok)

26

péntek

11:00-14:00

14:30

Koch Valéria Projektnap a sportcsarnokban

Osztályozó konferencia 12.évf.

27

szombat

 

 

28

vasárnap

 

 

29

hétfő

2.-3.órában

16:30

Német írásbeli alapvizsga II. 10.évf.

Kollégiumi ballagás

30

kedd

3-4.óra

Magyar írásbeli alapvizsga 10.évf.

OÁTV honismeret országos döntő Budaörs

 

magyar